Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepezde hedef Türkiye Şampiyonluğu
28 Şubat 2013, Perşembe - 20:26Antalya Amatör Küme U 17 Ligi A Grubu`nu 1. sırada tamamlayan Kepez Belediyespor, geçen yıl ki Türkiye Şampiyonluğu başarısını tekrarlamak istiyor.
Kepez Belediyespor Kulübü nde, voleyboldan sonra bir başarı da futboldan geldi. Kepez Belediyespor, Antalya Amatör Küme U 17 Ligi A Grubu 2012-2013 sezonunu 1. sırada tamamlayarak, Türkiye şampiyonası için play off maçları oynamaya hak kazandı. Play-offta iki grup halinde 8 takım yer alacak ve maçlar lig usulü oynanacak. Gruplarını 1. sırada bitiren iki takım, Türkiye U17 Futbol Şampiyonası elemelerine katılacak.
Kepez Belediyespor, Türkiye Şampiyonasına gidebilmek için de grubunda; Antalya DSİ Spor, Antalya İl Özel İdare Spor ve Manavgat Belediyespor ile mücadele edecek. Kırmızı-beyazlı takım, gruptaki ilk maçını Cumartesi günü Antalya İl Özel İdare Spor ile oynayacak.
Ünlüoğludan moral ziyareti
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da Hasan Doğan Stadında grup maçlarına hazırlanan kırmızı-beyazlı takımı ziyaret etti. Ünlüoğlu, yerel ligdeki başarılarından dolayı Antrenör Mesut Uyarı ve futbolcuları kutladı. Geçtiğimiz yıl U17 Türkiye Şampiyonu olduklarının altını çizen Ünlüoğlu, Bu yılda bu başarımızı tekrarlamak, Antalyayı en güzel şekilde temsil etmek arzusundayız. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza inancımız tam. Grup maçlarını geçerek Türkiye Şampiyonası elemelerine gitmek istiyoruz. ifadesini kullandı.
18 maçta 16 galibiyet
Geçtiğimiz yıl Türkiye U17 Türkiye Şampiyonu olan Kepez temsilcisi, yerel ligdeki grubunda fırtına gibi esti. Mesut Uyarın çalıştırdığı Kepezin kaplanları, 9 takımın yer aldığı grupta oynadığı 18 maçın 16sını kazandı. 1 maçta mağlup olan ve 1 maçta ise berabere kalan kırmızı- beyazlı takım, 63 gol atarken, kalesinde 11 gol gördü.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde Kepez Belediyespor; futbolda Türkiye U17 ve U19 şampiyonu olurken, 3. lige çıkma başarısı da göstermişti.