Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
AKMEK eğlendi
23 Şubat 2013, Cumartesi - 20:01Kepez Belediyesinin ücretsiz bir eğitim hizmeti olan Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)nın, çalışanları, öğretmenleri ve öğrencileri, matinede eğlendi.
AKMEKin üyelerinin sosyalleşmesine katkıda bulunmak, dostlukları pekiştirmek amacıyla ayda bir kez organize ettiği kadınlar matinesi, Gündoğdu Mahallesindeki Gold Düğün Salonunda yapıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de matineye katılarak, kadınların eğlencesine ortak oldu. Kepez Belediye Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman, Ak Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Tezcan, Ak Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da AKMEK ailesini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Kadınlara sosyal ortam
Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada 6 ayrı noktada hizmet veren AKMEKte, meslek ve sanat eğitiminin yanı sıra kadınların sosyal hayatta daha aktif olması için çalışmalar da yapıldığını söyledi.
Her ay ilçenin değişik mahallelerinde düzenledikleri matinelerle kadınlara eğlenme, sosyal ortamı paylaşma imkânı sunduklarının altını çizen Tütüncü, Çok değer verdiğimiz kadınlarımız, düzenlediğimiz matinede hem hayatın stresinden uzaklaşıyor hem de dostluklarını pekiştiriyorlar dedi.
Canan Gököze teşekkür çiçeği
AKMEKin kocaman bir aile olduğunun altını çizen Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: Gönüllerimiz, yüreğimiz, heyecanımız, sevincimiz, aşkımız ve sevdamız bir. Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde inşallah çok daha güzel işler yapacağız. AKMEK`i bugünlere getirmek kolay olmadı. Zor süreçlerden geçtik ve ama bugün binlerce kişiye meslek ve sanat eğitimi veren ve sosyal etkinlik ortamı sunan bir AKMEK var. Bu başarı da AKMEK öğretmenlerinin, çalışanlarının, kursiyerlerin büyük emeği var.
Başkan Hakan Tütüncü daha sonra AKMEK Koordinatörü Canan Gököz`e çiçek takdim ederek, emeklerinden dolayı teşekkür etti.