Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepezde yetişkinler tenis kursu başlıyor
20 Şubat 2013, Çarşamba - 05:23Kepez Belediyesi tarafından, geçtiğimiz yıl başlatılan ve büyük ilgi gören Yetişkinler Tenis Kursu ve Turnuvası Kepez Belediyesi Spor Tesisleri Tenis Kortlarında yeniden start alıyor.
Kepez Belediyesi, çocuklara ve gençlere yönelik açtığı, 12 ay faaliyet gösteren spor okulu, ev hanımları için düzenlediği aerobik-pilates-step kursları, okullar, mahalleler ve masterler arasında düzenlediği çeşitli sportif turnuvalarla, Kepezde her yaştan insana spor yapma imkanı sağlıyor.
Kepez Belediyesi, amatör sporun merkezi haline getirdiği Kepezde 7 den 70e sağlıklı toplum için herkese spor anlayışıyla, Yetişkinler Tenis Kursu ve Turnuvasının ikincisini düzenliyor.
Kepez Belediyesi Spor Tesisleri Tenis Kortlarında, Sinan Budama ve Şenol Karagözün eğitmenliğinde üç ay sürecek olan tenis kursu, haziran ayında düzenlenecek olan turnuva maçlarıyla sona erecek. 28 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kurs kayıtlarında, 25-65 arası yaş sınırı aranıyor.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini belirterek, gerçekleştirdikleri projelerle sporu halkla buluşturduklarını söyledi. Tüm bunların sosyal bir belediyeciliğin gerekleri olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, zengin sporu olarak tanınan tenisi de Kepez Belediyesi olarak halkın ayağına getirdiklerini bildirdi.