Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Tütüncü Ağrılıları ziyaret etti
19 Şubat 2013, Salı - 07:37Ağrılılar Derneğini ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, Antalyada bir araya gelen ve kendi örf ve adetlerini burada hayatta tutmaya çalışan dernekler, halkımızın yansımasıdır.dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.
Antalyada bulunan hemşehri derneklerinin her zaman yanında olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, Ağrılılar Derneğine yaptığı ziyarete Kepez Belediye Meclis Üyeleri Zeki Çivik ile Dilaver Tanık da katıldı.
Başkan Tütüncü, Antalyada bir araya gelen ve kendi örf ve adetlerini burada hayatta tutmaya çalışan dernekler, halkımızın yansımasıdır.sözleriyle birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.
Başkan Tütüncü, binlerce yıldır kardeşçe yaşayan bu milletin üzerinde bir çok oyunlar çevrildiğini ifade ederek, Ancak tüm bu oyunlara rağmen hiçbir gücün bu birlikteliği bozmaya gücü yetmez. İnsanların doğmadan önce ırkını, rengini, cinsiyetini yada dilini seçme şansı yoktur. Bu özellikler hiç birimiz için bir diğerine üstünlük sağlayamaz. Eğer bizler birbirimizi çok seversek ve manevi noktada bunu ölçü olarak kabul edersek, bu topraklarda kardeşliğimizde ebediyen devam eder. dedi.
Antalyada yaşayan hemşehrilerinin, her zaman birlik ve beraberlik içinde olduğunu dile getiren Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Hıdır Turan, Tütüncünün ve ekibinin ilgisinden ve yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını söyledi.