Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Korkuteliden Tütüncüye teşekkür
17 Şubat 2013, Pazar - 06:02Korkuteli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Yönetimi, okullarına yaptığı katkılardan dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, büyük önem verdiği öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim görmeleri için, bölge ayrımı gözetmeksizin okulların eksiklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya büyük gayret gösteren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, Korkuteli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Yönetimi teşekkür ziyaretinde bulundu.
Korkuteli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Hasan Çakmak, Müdür Yardımcıları Mustafa Deniz ve Süha Doğrul ile birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, okullarına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Başkan Tütüncü, Kepez Belediye Başkanı olarak her fırsatta okulları ziyaret ettiğini ve bu ziyareti sırasında gerek okul yönetimi gerek ise okul aile birliği yönetiminin taleplerini değerlendirdiğini söyledi. Gençlerin çok daha iyi koşullarda eğitim görmesi için tüm imkanlarımı kullanırım. diyen Başkan Hakan Tütüncü, Korkuteli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Yönetiminin ziyaretinden de duyduğu memnuniyeti dile getirdi.