Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Bilgiler Kepezde Yarışıyor
15 Şubat 2013, Cuma - 21:32Kepez Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Kepez`de eğitim veren liseler arasında Bilgi Yarışması" düzenliyor.
Kepez Belediyesi, liseler arası münazara yarışmasının ardından, şimdi de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Kepezde eğitim veren liseler arasında bilgi yarışması düzenliyor.
Kepez Belediyesi, birbiri ardına düzenlediği eğitsel etkinliklerle Kepezde eğitimin çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Son olarak hayata geçirdiği münazara yarışmasının ardından şimdi de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediği Bilgiler Kepezde Yarışıyor yarışması ile öğrencilere bilgilerini ölçme fırsatının startını veriyor.
18 Şubat Pazartesi günü Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan, 10 meslek lisesi, 10 genel lise ve 10 Anadolu lisesinin katılacağı Liseler arası Bilgi Yarışmasının saat 10.00da başlayacak olan sabah ki ön elemelerinde Meslek liseleri, öğleden sonraki elemelerinde ise Genel ve Anadolu liseleri mücadele edecek. Yarışmada; Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Felsefe dersleri ile Genel Kültür konularından 20şer soru sorulacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, düzenledikleri münazara yarışmasının hemen ardından şimdi de öğrencilerin bilgilerini ölçme fırsatı bulacakları Bilgi Yarışması düzenlediklerini ifade ederek, yarışmaya katılan tüm okullara başarılar diledi.