Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepezin genç boksörü Türkiye Şampiyonu
9 Şubat 2013, Cumartesi - 04:17Kepez Belediyespor Kulübünün Avrupa Şampiyonu sporcusu Adem Furkan Avcı, Manisada düzenlenen Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonasında 64 kiloda altın madalya kazandı.
Amatör sporda Antalyanın lokomotifi olan Kepez Belediyespor Kulübü elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekledi. 03-09 Şubat tarihleri arasında Manisa Atatürk Spor Salonunda düzenlenen, 60 ilden 78 kulübe bağlı 391 sporcunun mücadele ettiği Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonasında, Kepez Belediyespor Kulübü sporcusu Adem Furkan Avcı 64 kiloda Türkiye Şampiyonu oldu.
64 kiloda 65 sporcunun mücadele ettiği Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında, Kepez Belediyesporun Avrupa ve Türkiye Şampiyonu boksörü Adem Furkan Avcı, 1. tur, 2. tur, 3. tur, çeyrek ve yarı final maçları sonunda finalde karşılaştığı Fenerbahçe Kulübü boksörü Osman Emre Kuzuyu yenerek altın madalya kazandı.
Antrenörlüğünü Deniz Tahincioğlunun yaptığı Kepez Belediyespor Kulübü sporcusu Adem Furkan Avcının, yıldızlar ve gençler kategorisinde Avrupa ve Türkiye şampiyonlukları bulunuyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Manisada düzenlenen Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonasında, sporcuları Adem Furkan Avcının 64 kiloda altın madalya kazanmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Tütüncü, bu başarısından dolayı Avcıyı ve antrenörü Deniz Tahincioğlunu kutladı.