Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepezde dizi ve film müzikleri konseri
6 Şubat 2013, Çarşamba - 21:29Kepez Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde Türk Dizi ve Film Müzikleri konseri düzenliyor.
Kepez Belediyesi Şubat ayında da kültür ve sanat etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Antalya Sazendeleri, EBKMnde Türk Dizi ve Film Müzikleri konseri verecek.
7 Şubat Perşembe günü saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde sahne alacak olan Antalya Sazendeleri, icra edecekleri dizi ve film müzikleriyle davetlilere nostajik bir akşam yaşatacak.
Udda Zehra Özçelik, Kanunda Jülide Akdeniz, Klasik Kemençede Nevra Köroğlu, Neyde Ozan Köroğlu, Viyolonselde İlkay Ay, Ritimlerde Coşkun Akkök, Kemal Yücel ile solistler Ümit ve Pınar Buluttan oluşan Antalya Sazendeleri, Aşkı Memnu, Zor Yıllar, Selvi Boylum Al Yazmalım, Çalıkuşu, Senede Bir Gün, Baba Evi, Süper Baba, Boş Çerçeve, Hababam Sınıfı gibi hafızalarda yer tutan unutulmaz dizi ve film müziklerini icra edecekler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 7 Şubat Perşembe günü saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan konsere, tüm Antalyalıları davet etti.