Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepezpark Varsak inşaatı yükseliyor
31 Ocak 2013, Perşembe - 20:14Kepez Belediye Başkan Vekili Serhat Demir, yapımı hızlı bir şekilde devam eden "Kepezpark Varsak Projesi"nde yer alan tam olimpik yüzme havuzu tribünlerinin ve su depolama alanının büyük oranda tamamlandığını söyledi.
Kepez Belediye Başkan Vekili Serhat Demir, eski Varsak Stadının olduğu 46 dönümlük alanda, yapımı devam eden ve yaklaşık maliyeti 20 milyon TL olan projenin inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundu.
Kepez Belediye Başkan Vekili Serhat Demirin inceleme gezisine, Başkan Yardımcısı Ömer Ali Acarda eşlik etti.
30 Temmuz 2012 tarihinde temeli atılan ve bir yıldan kısa bir süre içinde tamamlanması planlanan projenin inşaat alanını gezerek, incelemelerde bulunan Serhat Demir, projenin içerisinde yer alan ve hizmete açılmasıyla Antalyaya büyük bir vizyon kazandıracak olan tam olimpik yüzme havuzunun tribünlerinin ve su depolama alanının büyük ölçüde tamamlandığını söyledi.
Kepez Belediye Başkan Vekili Serhat Demir, projede yer alan gençlik merkezi, cep sinemaları, kafeterya, basketbol ve futbol sahalarının temelinin atıldığını, çizgi film ve masal kahramanlarının maketlerinin olacağı masal parkının da ihalesinin yapıldığını kaydetti.
Serhat Demir, 30 Temmuz da temeli atılan projenin planlanan tarihten önce hizmete açılacağını belirterek, yaklaşık 20 milyon liraya mal olacak projenin tamamen belediyenin öz kaynaklarıyla yapıldığına dikkat çekti.