Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
AKMEKten Kadınlar Matinesi
28 Ocak 2013, Pazartesi - 05:17Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) tarafından, üyelerinin sosyalleşmesine katkıda bulunmak amacıyla kadınlar matinesi düzenlendi.
AKMEK, meslek ve sanat eğitiminin yanı sıra kadınlara yönelik çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. AKMEK üyelerinin, tiyatro ekibi ve müzik korolarıyla sosyal yaşamın içerisinde de bulunuyorlar.
AKMEK tarafından Kepezin değişik mahallelerinde ayda bir kez düzenlenen kadınlar matinesi, bu kez de Habibler Mahallesindeki Gökhanay Düğün Salonunda düzenlendi. Matineye katılan Kepezli kadınlar doyasıya eğlenmenin mutluluğunu yaşadılar.
Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman yaptığı konuşmada, bir zamanlar Kepezin atıl bir mahalle olarak görüldüğünü ifade ederek, Şimdi Kepez, kültür-sanat-spor dallarında ve sosyal belediyecik alanında yapılan hizmetlerle konuşuluyor. Bu da Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü sayesinde oldu. dedi.
Başkan Tütüncünün her zaman kadınlara değer verdiğini dile getiren Yılman, Başkanımız sizlerin mutluluğunu, bizlerin mutluluğu olarak düşündü. Başkanımız Hakan Tütüncü bayanlara değer verdiği için bu bölgeye bir semt evi açtı. Bu semt evinde kadınlarımız kurslara katılacaklar, istedikleri gibi orada eğlenecekler, zamanlarını geçirecekler. Başkanımıza, biz kadınlara vermiş olduğu değerden dolayı teşekkür ediyoruz. diyerek sözlerini tamamladı.