Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Yükselişin asfaltı ve kaldırımı yenilenecek
25 Ocak 2013, Cuma - 06:10Kepez Belediyesi, doğalgaz boru hatlarının döşenmesi ve ASATın alt yapı çalışmalarını tamamlanmasından sonra, Yükseliş Mahallesindeki yolların asfaltını ve kaldırımını yenileyecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan ile bölgeye yapılacak olan hizmetleri konuştu.
Yaptıkları tadilat çalışmasıyla, bölgedeki Adnan Menderes Parkını ismine yaraşır hale getirdiklerini anlatan Başkan Tütüncü, mahalleye içerisinde futbol sahasının da olduğu yeni bir park kazandırdıklarını belirtti. Mülkiyet problemi nedeniyle yıllarca atıl halde duran, görüntü ve toz kirliliğinin olduğu okul alanını, geçici olarak yeşillendirdiklerini aktaran Tütüncü, mahalleli kadınların yürüyüş yapabilmesi için, yeşillendirilen alanın çevresine yürüyüş yolu da yapacaklarını söyledi.
Mahalledeki caminin ve okulun çevre düzenlemeleriyle yakından ilgilendiklerini kaydeden Başkan Hakan Tütüncü, bölgedeki temel belediyecilik hizmetlerinin artarak devam edeceğini vurguladı. Tütüncü, doğalgaz boru hatlarının döşenmesi, evsel bağlantıların yapılması ve ASATın alt yapı çalışmalarını bitirmesinin ardından, mahalledeki yolların asfaltını ve kaldırımını yenileyeceklerini açıkladı. Tütüncü, alt yapı çalışmalarının Mayıs ayında bitirilmesi halinde, Temmuzda asfalt ve kaldırım çalışmasını başlatmayı planladıklarını ifade etti.
Muhtar Memduh Aydıncan da muhtarlık evi, park ve diğer belediyecilik hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiği Tütüncüden, aile sağlığı merkezi talebinde bulundu. Sağlık tesisinin yapılmasının istendiği arazi de mülkiyet problemi olduğunu aktaran Başkan Tütüncü, sorunun çözümü için çalıştıklarını aktardı.