Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü Kepez Gençlik Meclisinin toplantısına katıldı
21 Ocak 2013, Pazartesi - 19:49Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Uluslararası Antalya Üniversitesinde gerçekleştirdiği Danışma Kurulu toplantısına katıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Uluslar arası Antalya Üniversitesinde gerçekleştirdiği Danışma Kurulu 2. Toplantısına katıldı.
Toplantıya, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kent Konseyi Başkanı Bekir Bülent Özsoy ,Özel Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Cihat Göktepe, Rektör Yardımcısı Musa Hakan Asyalı, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, JCI Türkiye Başkan Yardımcısı Sevgi Kunut, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Bilal Arık ile Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri katıldı.
Danışma Kurulu Toplantısında, Antalya ve Kepez İçin gençlik alanında ne yapılabilir? Hangi projeler yürütülebilir? İl ve İlçenin ileri gelenleri bu çalışmalara nasıl katkı koyabilir? Gibi sorulara cevap arandı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyada merkez ilçeler seviyesinde Kent Konseyini ilk kuran idarenin Kepez Belediyesi olduğunu hatırlatarak, "Belediye başkanları, genelde Kent Konseylerinin kurucu başkanları seçilirler. Ama biz Kent Konseyinin kurucu başkanlığını, belediye başkanının yapmasının doğru olmadığını düşündük. Kepez Kent Konseyi nin, bir danışma meclisi olmasını, katılımcılığı sağlamayı amaçlayan, halkın beklentilerini idaremize aktarmayı hedefleyen bir kurum olmasını arzuladık." dedi.
Toplantının sonunda Başkan Hakan Tütüncü, davetlilerle birlikte Uluslararası Antalya Üniversitesini gezdi.