Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez Çocuk Korosundan muhteşem konser
19 Ocak 2013, Cumartesi - 22:09Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, 2013 yılının ilk konserini, seslendirdikleri birbirinden güzel marş ve şarkılarla Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde verdi.
Kepez Belediyesinin düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında Kepez Belediye Çocuk Korosu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde verdiği Yeni Yıl Konseri ile davetlilere güzel bir akşam yaşattı.
EBKMnde düzenlenen konseri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz ile yüzlerce vatandaş büyük bir beğeniyle izledi.
Dr. Mahmut Özmenin şefliğinde Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde sahne alan 9-12 yaş arası 61 koristten oluşan Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, Biz Kepez Belediye Çocuk Korosu Marşı, Bayrak Marşı, Yeni Yıl Şarkısı, Güzel Anadolu, Çocuk Şarkısı, Dumlupınar Marşı, Kırlara Doğru, Ağaç Türküsü, Manastırın Ortasına ve Horozumu Kaçırdılar gibi marş ve şarkıları büyük bir coşkuyla seslendirdiler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konserde yaptığı konuşmada, bu kadar kalabalık çocuk korosunun başka bir belediyede olmadığını belirterek, Geçen yıla göre çocuk koromuz, bu yıl bir hayli kalabalıklaştı. İnşallah bundan sonraki dönemlerde koromuz daha da kalabalıklaşacak. Bölgemizdeki müziğe yatkın çocuklarımızı yetiştirmek bakımından bu koro bir ilk adım. Bizlere bu güzel geceyi yaşatan çocuklarımızı tebrik ediyorum. Koromuzun sene sonunda da güzel bir konser ve daha geniş bir repertuarla bizlerle birlikte olmalarını diliyorum. Bütün çocuklarımıza başarılar dilerken, bütün velilerimize de çocuklarıyla gurur duyacakları ve iftihar edecekleri nice güzel yıllar diliyorum. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, söz ve bestesi Dr. Mahmut Özmene ait olan Biz Kepez Belediyesi Çocuk Korosu Marşını da koroyla birlikte seslendirdi. Konserin sonunda Başkan Tütüncü çocuklara karanfil vererek, tek tek tebrik etti.