Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Şampiyon kızlardan Tütüncüye ziyaret
19 Ocak 2013, Cumartesi - 22:02Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvasının birincisi olan Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı, kazandıkları şampiyonluk kupasıyla birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
29 Kasım 2012 07 Ocak 2013 tarihleri arasında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 44 kız takımın mücadele ettiği Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvasının birincisi olan Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı oyuncuları, beden eğitimi öğretmenleri ve kazandıkları şampiyonluk kupasıyla birlikte Başkan Tütüncüyü ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri ile birlikte kendisini ziyaret eden Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı oyuncularını, başkanlık makamında ağırladı.
Başkan Tütüncü, aynı zamanda Kepez Belediyesi Spor Kulübünün de lisanslı oyuncuları olan Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımının başarısıyla büyük gurur duyduğunu ifade ederek, Kepez Belediyesi olarak amatör spora büyük yatırım yapıyoruz. Türkiyede en büyük lisanslı sporcuya sahip kulüpler arasında yer alıyoruz. Amacımız ülkemizde profesyonel spor kulüplerine oyuncu sokarak onların alt yapı eksikliğini gidermek. Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımının, elde ettiği bu başarıyı, disiplin, kararlılık ve inanç doğrultusunda hareketle çok daha yukarılara taşıyabileceğine inanıyorum. Kepez Belediyesi olarak da bizler her zaman bu sporcularımızın yanında olacağız. dedi.
Başkan Tütüncü, Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Karatay Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı oyuncularını, tek tek başarılarından dolayı kutlayarak, çiçek takdim etti.