Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncüden Ünsala müjde
16 Ocak 2013, Çarşamba - 06:16Ünsal Mahallesi Muhtarı Nazmi Cabadakı ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ünsal ve Santral mahalleleri arasından geçen DSİ su kanalının çevre düzenleme çalışmasına kısa bir süre içinde başlayacaklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Ünsal Mahallesi Muhtarı Nazmi Cabadaka, Ünsal ve Santral mahalleleri arasından geçen Devlet Su İşleri (DSİ) su kanalının çevre düzenlemesini en kısa zamanda yapacaklarının müjdesini verdi.
Ünsal Mahallesi Muhtarı Nazmi Cabadaka yapılan ziyarette Başkan Hakan Tütüncüye, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Ali Acar, Fen İşleri Müdürü Ali Arslan, Park ve Bahçeler Müdürü Sebahat Adanır ile Zabıta Müdür Yardımcısı Ali Aslan da eşlik etti.
Hizmetlerimiz devam edecek
Ziyarette Başkan Tütüncü, tapu problemini çözdükleri, kat artışı sağladıkları, yeni yollar açtıkları, caddelerini asfaltla kapladıkları, sokaklarını parke kaldırımla döşedikleri, açık semt pazarı ve yeni parklar kazandırdıkları Ünsal Mahallesinin, modern bir şehir kimliğine kavuştuğunu ifade ederek, mahalleyi güzelleştirmeye yönelik hizmetlere yenilerini eklemeye devam edeceklerini söyledi.
Ünsala müjde
Başkan Hakan Tütüncü, Muhtar Cabadaka, Ünsal ve Santral Mahalleleri arasından geçen, üzerine inşa ettikleri köprü ile iki mahalleyi birbirine bağladıkları Devlet Su İşleri (DSİ) su kanalının, çevre düzenleme çalışmasına en kısa sürede başlayacaklarının müjdesini de verdi.
Kepez E Tipi Kapalı Cezaevi önünden başlayıp 5200 sokak boyunca 1066 metre devam edecek olan proje, iki hafta içinde ihale edilecek ve iki ay içinde de start alacak. Projeyle birlikte DSİ kanalının her iki tarafına, kanala düşmelerin önlemesi amacıyla doğal taş görünümlü duvar örülecek. Parke taşı döşenerek, kanal çevresinde yürüyüş yolları oluşturulacak.
Ünsal Mahalle Muhtarı Nazmi Cabadak, mahalle sakinlerinin yapılan hizmetlerden son derece memnun kaldığını belirterek, Başkan Hakan Tütüncüye mahallelerine yaptığı hizmetler için teşekkür etti.
Başkan Tütüncü döneminde Ünsal Mahallesinde; 14 bin 840 metre yeni yol, 14 bin 175 metre yol yapım çalışması, 6 bin 770 metre sathi kaplama asfalt, 11 bin 871 metre sıcak asfalt, 4 bin m2 parke kaldırım, yeni bir park, bir park tadilatı, açık semt pazarı ve 2 adet köprü çalışması gerçekleştirildi.