Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez Çocuk Korosundan Yeni Yıl Konseri
15 Ocak 2013, Salı - 05:35Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde vereceği Yeni Yıl Konseri ile 2013e merhaba diyecek.
2012 yılında 800 den fazla kültürel ve sanatsal etkinliğe imza atan Kepez Belediyesi, 2013 yılında da düzenlediği etkinliklerle 7 den 70e tüm Kepezlileri kültür ve sanatla buluşturmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz yıl verdikleri konserlerle Antalyalıların büyük beğenisini kazanan Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, 2013e Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde vereceği Yeni Yıl Konseri ile merhaba diyecek.
17 Ocak Perşembe günü saat 20.00de Dr. Mahmut Özmenin şefliğinde Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde sahne alacak olan 9-12 yaş arası 61 çocuktan oluşan Kepez Belediyesi Çocuk Korosu, seslendirecekleri birbirinden güzel marş ve şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşatacak.
Şef Dr. Mahmut Özmenin idaresindeki koro, Bayrak Marşı, Yeni Yıl Şarkısı, Güzel Anadolu, Çocuk Şarkısı, Dumlupınar Marşı, Kırlara Doğru, Ağaç Türküsü, Manastırın Ortasına ve Horozomu Kaçırdılar gibi marş ve şarkıları seslendirecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çocuk Korusunun 17 Ocak Perşembe günü saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde vereceği ücretsiz Yeni Yıl Konserine tüm Antalyalıları davet etti.