Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü Bem-Bir Senin mutluluğunu paylaştı
15 Ocak 2013, Salı - 17:50Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 19. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) üyesi personelini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, encümen toplantı salonunda bir araya geldiği, 19. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Memur-Sen e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) üyesi personeliyle birlikte pasta keserek, bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı.
Bem-Bir Sen üyesi çalışanlarıyla birlikte 19.yıl pastasını kesen Başkan Hakan Tütüncü, bir belediye başkanı olarak her zaman emeğin ve emekçinin yanında olduğunu, bu düşünceyle de personelin gerek ekonomik gerek ise özlük haklarını daha iyi bir noktaya taşımak adına ellerindeki imkanları en iyi şekilde kullandıklarını söyleyerek, Bem-Bir Senin 19. kuruluş yıl dönümünde tüm sendika üyesi çalışanlarımın bu mutlu gününü kutluyorum. dedi.
Bem-Bir Sen Antalya Şubesi Başkanı Durali Akça da bugüne kadar yürüttükleri çalışmalar ile sendika üyelerinin ekonomik, sosyal ve özlük haklarını koruyup daha ileriye taşıdıklarını dile getirerek, kendilerine bu konuda her zaman destek olan Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.