Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
AKMEKden dil şenliği
11 Ocak 2013, Cuma - 18:59Kepez Belediyesinin, ücretsiz bir eğitim hizmeti olan Kepez Antalya Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinliklerle, kursiyerlerini hem eğlendiriyor hem de sosyalleşmelerine katkıda bulunuyor.
Kepezde 6 ayrı noktada özellikle kadınlara meslek ve sanat eğitimi veren AKMEKin, Almanca, Arapça, İngilizce ve Rusça kurslarının öğretmenleri ve öğrencileri, Dil Şenliği etkinliği düzenlediler.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde, AKMEKin 2012-2013 eğitim yılının 1. döneminin sona ermesinden dolayı yapılan etkenlikte öğrenciler, hem eğlendiler hem de öğrendiklerini pekiştirdiler. Kursiyerler, öğrendikleri yabancı dilin seviyesini ise anlattıkları fıkralarla, söyledikleri şarkılarla, okudukları şiirlerle, skeçlerle ve sihirbaz gösterisiyle dile getirdiler. Kursiyerlerin, başarılı performansı ise izleyenlerden tam not aldı.
Bugüne kadar yaklaşık 15 bine yakın kişiye meslek ve sanat eğitimi veren AKMEK, kurduğu tiyatro, müzik koroları, düzenlediği seminer ve kadınlar matinesiyle de kursiyerlerini hem bilgilendiriyor hem de eğlendiriyor.