Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez Hasta Konuk Evi 968 kişiye sıcak yuva oldu
11 Ocak 2013, Cuma - 07:30Kepez Belediyesi Hasta Konuk Evi, 2012 yılında Antalyaya tedavi amacıyla gelen 968 hasta ve yakınına sıcak bir yuva oldu.
Kepez Belediyesi Hasta Konuk Evi, 2012 yılında Türkiyenin dört bir yanından Antalyaya tedavi amacıyla gelen ve kalacak yerleri olmayan 968 hasta ve hasta yakınına, ücretsiz konaklama imkanı sağladı.
13 Haziran 2011 tarihinde hizmete açılan Kepez Belediyesi Hasta Konuk Evinde, Türkiyenin çeşitli illerinden Antalyaya tedavi amacıyla gelen ve kalacak yerleri olmadığı için hastane bahçesinde kalmak zorunda kalan hasta ve hasta yakınlarına, konaklamanın yanı sıra sabah kahvaltısı, akşam yemeği, banyo gibi hizmetler de ücretsiz olarak sunuluyor.
2012 yılında Hasta Konuk Evinde misafir edilen 968 kişinin büyük bir kısmını; Muğla, Konya, Mersin, Hatay, Şanlı Urfa, Van, Diyarbakır, Adana gibi illerden gelen ve ağırlıkla organ nakli bekleyen hasta ve hasta yakınları oluşturdu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, sıcak oda ve banyo gibi tüm hizmetlerin ücretsiz sunulduğu Hasta Konuk Evinde 2012 yılında 968 hasta ve yakınını ağırladıklarını söyledi. Tedavi amacıyla Türkiyenin çeşitli illerinden Antalyaya gelen hastalara ve onların yakınlarına ücretsiz konaklama imkanı sunmaktaki amaçlarının, hastane bahçesinde sabahlayan insan manzarasına son vermek olduğunu dile getiren Tütüncü, ilerleyen günlerde şu an 32 yatak ile hizmet veren hasta konuk evinin bu kapasitesini artırmak istediklerini bildirdi.