Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
DAÇEKten Tütüncüye ziyaret
10 Ocak 2013, Perşembe - 18:26Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Dargeçit ve Çevre Köyleri Eğitim, Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (DAÇEK)nin Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Antalyada yaşayan Mardin Dargeçitli vatandaşlar tarafından kurulan, Dargeçit ve Çevre Köyleri Eğitim, Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (DAÇEK)Başkanı Ferhan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, açılış törenlerine katılarak, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Antalyada yaşayan hemşehri derneklerinin her zaman yanlarında olduklarını, aynı toprak üzerinde, aynı sınırlar içinde yaşayan insanlar olarak hepimizin kardeş olduğunu söyledi.
Doğu ve Güneydoğu kökenli vatandaşların taziyelerini kabul edebilecekleri Taziye Evinin birkaç hafta içerisinde Güneş Mahallesinde hizmete gireceğini belirten Başkan Hakan Tütüncü, ayrıca Gazi Mahallesinde yer alan ve 4-5 mahalleye hizmet verecek olan Osman Gazi Semt Konağını da çok kısa bir süre içinde açacaklarını sözlerine ekledi.
Başkan Tütüncünün sözlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren DAÇEK Dernek Başkanı Ferhan Kılıç, amaçlarının Doğu ve Güneydoğu kültürü ile Antalya arasında köprü oluşturmak olduğunu söyledi.