Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
2013ün kültür ve sanat sezonu konserle açıldı
9 Ocak 2013, Çarşamba - 19:05Kepez Belediyesi, 2013 yılı kültür ve sanat etkinlikleri sezonunu, Türk Sanat Müziği konseri ile açtı. Kepez Belediyesinin amatör bir ruhla kurduğu ama profesyonel işlere imza atan TSMT, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)de, Türk Müziği Karma konseri verdi.
Türk müziğinin unutulmaz eserlerinin seslendirildiği konseri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve çok sayıda sanatsever izledi. Konserde şarkılar koro ve solo olarak icra edildi. Şef M. Tahir Çetin yönetimindeki koro, kirpiklerinin gölgesi, bahar bitti güz bitti, Çamlıca yolunda, değdi saçlarıma, gönül penceresinden, saymadım kaç yıl oldu, kurumuş topraklar gibiyim, Endülüste raks gibi Türk Sanat Müziğinin en güzel bestelerini Antalyalılarla buluşturdu.
Kepezliler sanata ve kültüre doyacak
Muhteşem bir Türk müziği ziyafetiyle 2013 yılının kültür ve sanat sezonunu açtıklarını belirten Başkan Hakan Tütüncü de Kepezlileri, her ay konserlerin, sergilerin, söyleşilerin, tiyatronun yer altığı onlarca etkinlikle buluşturacaklarını söyledi.
Antalyalılara, muhteşem bir konser izletmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Tütüncü, Türk Sanat Müziği Topluluğumuz, Türk müziğimizin eşsiz nağmeleri ile bizleri bu akşam muhteşem bir medeniyet yolculuğuna çıkardı. Kendilerini kutluyorum.
Şef M. Tahir Çetin de sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.