Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü Yarınlar sizlerin ellerinde şekillenecek
8 Ocak 2013, Salı - 20:23Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde düzenlenen Tembel Değilim, Çalışsam Yaparım motivasyon seminerine katılan Başkan Hakan Tütüncü, bütün öğrencileri gönülden ve yürekten sevdiklerini söyledi.
Kepez Belediyesinin, Antalya merkez ilçelerde eğitim gören lise 9-10-11 sınıf öğrencilerine yönelik, ders çalışma stratejilerinin anlatıldığı Tembel Değilim, Çalışsam Yaparım motivasyon semineri, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde devam ediyor.
Eğitim danışmanı Osman Günalın, slaytlar eşliğinde verimli ders çalışma yöntemleri ve sınav tekniklerini sunduğu motivasyon seminerinin bu seferki konukları, Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesinin 9. ve 10. sınıf öğrencileri oldu.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenen seminere, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile İmam Hatip Lisesi mezunu olan Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri Zeki Çivik, İsmail Avşar, Hasan Demir ve Şevki Mavi de katıldı.
Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyorum
Başkan Tütüncü, seminerin sonunda yaptığı konuşmada , Ben de bir İmam Hatip Lisesi mezunuyum. 1990-1996 yılları arasında hayatımın en güzel 6 yılını orada geçirdim. Şimdi, mezun olduğum okulun öğrencilerini burada ağırladığımız zaman büyük heyecan ve mutluluk duyuyorum. dedi.
Sizleri gönülden ve yürekten seviyoruz
Eğitim programlarını iki nedenden dolayı düzenledikleri ifade eden Başkan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: Birincisi, bütün öğrencilerimizi bütün gençlerimizi gönülden ve yürekten seviyoruz. Gönülden ve yürekten sevdiğimiz siz öğrencilerimizin iyi bir şekil de ders çalışmanız ve büyük hayaller kurarak bir amaç istikametinde çalışarak, başarabileceğiniz duygusunu motive edecek bir çalışma yapabilirsek, sizler de daha çok gayret ortaya koyar ve başarılı olursunuz diye düşündük.
Sizlere karşı vicdani sorumluluğumuz var
İkinci neden olarak, bir ülkenin geleceğe dönük en büyük gücünün gençler ve çocuklar olduğunu söyleyen Tütüncü, Bir ülke gençlerini ve çocuklarını güçlü bir şekilde yarınlara taşıyabilmişse, o ülke yarınlara, geleceğe çok daha aydınlık bir şekilde bakabilir. Bu anlamda da bizim öğrenci kardeşlerimize karşı vicdani bir sorumluluğumuz var diye düşündük ve bu çalışmayı gerçekleştirdik.Yarınlar sizlerin ellerinde şekillenecek. Sizler bu ülkenin geleceğini şekillendirecek en önemli etken ve güçsünüz. diyerek konuşmasını tamamladı.