Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepezde Ruhun Dansı gösterisi
7 Ocak 2013, Pazartesi - 20:44Türk Tasavvuf Müziği ve Gösteri Sanatları Topluluğu`nun "Ruhun Dansı" adlı gösterisi Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde sahnelendi.
Konyaaltı Kent Konseyi Turizm Kültür ve Çalışma grubunun katkılarıyla, Alimoğlu Kültür Sanat Merkezi (AKSAM) Türk Tasavvuf Müziği ve Gösteri Sanatları Topluluğunun sahnelediği Ruhun Dansı Ondan Ona gösterisini, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)ni dolduran davetliler büyük bir beğeniyle izledi.
EBKMnde gerçekleştirilen gösteriye, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak ve Eşi Özden Altınparmak, Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birim müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Genel Sanat Yönetmenliğini Burhan Kulun yaptığı gösteride, İslam tasavvufu içerisinde yer alan sema, ayin, tören ve ritüeller, müzikal ve kareografik olarak sahnelendi.
Büyük bir beğeniyle izlenen gösterinin sonunda Vali Ahmet Altıparmak, AKSAM Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Alimoğluna teşekkür plaketi verdi. Konyaaltı Kent Konseyi de ev sahipliğinden ve desteklerinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye çiçek ve teşekkür plaketi takdim etti.