Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tüketiciler Birliğinden Tütüncüye ziyaret
1 Ocak 2013, Salı - 23:00Tüketiciler Birliği Antalya Şubesinin yeni yönetimi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, Kepez Şube Başkanı İsmail Arzu, Muratpaşa Şube Başkanı Sıtkı Alkan ile birlikte, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Tütüncüye bilgiler veren Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, Tüketiciler Birliğinin yeni göreve seçilen yönetimi olarak, ilk ziyaretlerini Kepez Belediyesine yaptıklarını söyledi. Kepez Bölgesinde son zamanlarda büyük bir atılım yaşandığına tanık olduklarını dile getiren Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, belediyenin çalışmalarını takdirle izlediklerini belirterek, üzerlerine düşen sorumluluğu da almaya hazır olduklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Tüketiciler Birliğinin zaman zaman mağdur duruma düşen vatandaşın hakkını arama noktasında büyük bir görev üstlendiğini söyledi. Yasal boşluklar nedeniyle kimi zaman mağduriyetlerin yaşanabildiğini ifade eden Tütüncü, bu mağduriyetlerin giderilmesi noktasında titizlikle çalışan Tüketiciler Birliğinin, aslında bir kamu görevi yaptığını da sözlerine ekledi.
Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, Başkan Hakan Tütüncüye çiçek takdim ederek, misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.