Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Yeni bir yıl, yeni umutlar
31 Aralık 2012, Pazartesi - 21:52İlçemizde önemli atılımların yaşandığı 2012 yılını geride bırakırken, umut ve heyecan dolu yeni bir yıla kavuşmanın sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz. Küskünlüklerin unutulduğu, savaşların sona erdiği, sevgi ve barışın hakim olduğu bir yıl temennisi ile 2013e merhaba diyoruz.
Kepez`e en güzel hizmeti verebilmek adına çıktığımız yolda, belirlediğimiz hedeflerimize birer birer ulaşıyoruz. 2009 seçimlerinde halkımıza verdiğimiz sözü tutabilmiş olmanın haklı sevinci ve gururu içerisindeyiz. Vatandaş odaklı yaptığımız hizmetlerimizde sadece ve sadece bize güvenen siz değerli vatandaşlarımıza layık olabilmek için çalıştık. 2012 yılı Kepez için hizmetlerimizin zirve yaptığı bir yıl oldu. Size söz verdik ve verdiğimiz sözleri yerinde ve zamanında gerçekleştirdik.
İlçemizin modernleşmesi yolunda birçok projeye imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu çalışmalarımız daha da katlanarak sürecektir. Hizmet sevdası ile bir yandan çalışmalarımıza devam ederken, bir yandan da yepyeni projelerle karşınıza çıkıyoruz. 2013ün Kepez İlçesi için dev adımların gerçekleştiği önemli bir yıl olacağına hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Halktan kopuk bir yönetim anlayışımız hiç olmadı. Kapımız da soframız da gönüllerimiz de herkese her zaman açık oldu. 2013 yılı da Kepez İlçesinde hizmetlerin artarak devam edeceği bir yıl olacaktır.
2013 yılının, Ülkemiz, Antalyamız, Kepezimiz için hayırlı olmasını diliyorum
Hemşehrilerimize sevgilerimi, saygılarımı sunuyor, yeni yılın sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.