Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü`ye sağlık hizmeti teşekkürü
27 Aralık 2012, Perşembe - 20:56Kepez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen `Evde Sağlık` projesi kapsamında, bakım ve sağlık hizmeti gören yaşlılar ziyaret edildi. Ziyarete katılan Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Bu anlamlı hizmeti yapan Başkan Tütüncüye, başta şahsım olmak üzere Kepez bölgesinde yaşayan yaşlılarımız ve aileleri adına teşekkür ediyorum dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile `Evde Sağlık` projesi kapsamında Varsak Altıayak Mahallesinde yaptığı ev ziyaretlerine; Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Antalya İl Başkan Vekili Ali Çetin, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mustafa Özsoyda katıldı.
Varsak Altıayak Mahallesi nde, evlerinde bakım ve sağlık hizmeti gören 65 yaş üstü yaşlıların, doktor ve hemşireler tarafından yapılan rutin kontrollerine katılan Başkan Tütüncü ve beraberindeki heyet, hastalarla sohbet edip, isteklerini dinlediler.
Tütüncü ve ekibini kutluyorum
AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Belediyesinin gerçekleştirdiği 65 yaş üstü yaşlılara yönelik evde bakım ve sağlık projesini yerinde incelediğini belirterek, Vatandaşlarımıza evlerinde bu güzel hizmeti veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ve sağlık ekibini kutluyorum. dedi.
Vatandaşımıza en iyi hizmet
Çavuşoğlu, vatandaşlara evlerinde çok güzel bir hizmet örneği verildiğini ifade ederek şunları söyledi. Biz Ak Parti belediyecilik anlayışı ve Ak Belediyecilik anlayışı derken bunu kastediyoruz. Vatandaşımızın ayağına hizmetin en iyisini götürmek, vatandaşımızın derdiyle dertlenmek, sorunlarını çözmek, onların tüm ihtiyaçlarını karşılamak sosyal belediyecilik anlayışımız. Bu sosyal belediyeciliği uygulayan belediyelerimizden ve belediye başkanlarımızdan bir tanesi de Kepez Belediyesi ve Belediye Başkanımız Hakan Tütüncüdür.
Kepez Halkı Adına Teşekkür Ediyorum
Yapılan çalışmanın son derece önemli olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, Başkan Tütüncü ve ekibini gönülden kutluyorum. Bugün bizzat bu çalışmaları yerinde gördük. Başkanımız da bizzat kendisi giderek bu çalışmaları yerinde görüyor, uzaktan kumandayla yapmıyor. Kendisine bir kez daha şahsım, Kepez bölgesinde yaşayan yaşlılarımız ve aileleri adına teşekkür ediyorum. diyerek sözlerini tamamladı.