Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü İki Kapılı Han`ı gezdi
26 Aralık 2012, Çarşamba - 06:39Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kent merkezinin simgelerinden biri olan ve daha önce de ziyaret ettiği Kalekapısı`ndaki İki Kapılı Han Çarşısı`nı gezdi, esnafla sohbet etti.
Başkan Hakan Tütüncü`nün ziyaretine, İl Genel Meclis Üyesi Necip Çetinkaya, Kalekapısı Esnafları Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği (KALEDER) Başkanı Hasan Kilit, eski Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Orhan Tolunay da eşlik etti.
Başkan Tütüncü, çarşıyı gezisi sırasında sohbet ettiği esnafa turizm sezonunda işlerinin nasıl gittiğini sordu. Esnafın kentle, çarşıyla ilgili şikayetlerini dinleyen Tütüncü, kentin hafızasını oluşturan İki Kapılı Han Çarşısı ve çevresinin güzelleşmesi için bir yerel yönetici olarak üzerine düşen bir görev varsa yapmaya hazır olduğunu belirtti. Çarşı esnafı da Başkan Hakan Tütüncü`yü yanlarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
KALEDER Başkanı Hasan Kilit de derneğe, çarşıya verdiği desteklerden ve esnafa gösterdiği ilgiden dolayı çiçek takdim ettiği Tütüncü`ye teşekkür etti.