Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Antalyada sporun markası "Kepez"
25 Aralık 2012, Salı - 06:51Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde mücadele eden Kepez Belediyespor Basketbol Takımı grubunda ilk yarıyı namağlup lider tamamlarken, Genç Erkekler Basketbol Takımı da grup maçlarından lider çıkarak, play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.
Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 5. grupta mücadele eden Kepez Belediyesi Basketbol Takımı oynadığı 6 maçın tamamını kazanarak ilk yarıyı namağlup lider olarak tamamladı. Genç Erkekler Basketbol Takımı da grubunda oynadığı bütün maçları kazanarak play-offlara yükseldi.
Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Isparta Elit Gençlik Spor, Kütahya Gençlik Merkezi Spor, Ankara Doruk Güneş Spor, Ankara Yücetepe Spor ve Bilecik Belediye Spor takımlarının olduğu 5. grupta mücadele eden Kepez Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, oynadığı 6 maçı da kazanarak Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Liginin ilk yarısını namağlup olarak ilk sırada kapadı.
Kepez Belediyespor Kulübü Genç Erkek Basketbol Takımı ise grubunda oynadığı bütün maçları kazanarak, play-offlara yükseldi. Genç Erkek Basketbol Takımı play-offlarda Muratpaşa Belediyespor, Antalya Büyükşehir Belediyespor, Aggik Spor, Akdeniz Yıldızları ve Alanya Bahçeşehir Spor takımlarıyla karşılaşacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezi başarıyla temsil eden, Kepez Basketbol Erkek Takımı ve Genç Erkekler Basketbol Takımı oyuncularını ve antrenörlerini kutlayarak, başarılarının devamını diledi.