Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Emek Mahallesinden Tütüncüye teşekkür
25 Aralık 2012, Salı - 06:42Emek Mahallesi sakinleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, mahallelerine yaptığı hizmetler için teşekkür etti.
Emek Mahalle Muhtarı Süleyman Kabaağaç, General Şadi Çetinkaya İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Refakat Yollu ve mahalle sakinleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, Emek mahallesine yaptığı hizmetler için teşekkür etti.
Başkan Tütüncüye, mahallelerinde yeni hizmete açılan ve salı günleri kurulan pazar yeri için öncelikle teşekkür eden Emek Mahalle Muhtarı Süleyman Kabaağaç, bu pazar yerinin hizmete açılmasıyla mahalle sakinlerinin de komşu mahalleye gitme zorunluluğundan kurtulduğunu söyledi. Yaşlı insanlar ve çocuklu aileler için pazar arabalarıyla başka mahalleye gitmenin zorluğunu dile getiren Süleyman Kabaağaç, Kepez Belediyesinin bir hizmeti olan yeni pazar yerinin hizmete açılmasıyla, tüm bu sıkıntılardan kurtulduklarını ifade etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak hizmetlerin mahalle bazında büyük bir titizlikle sürdürüldüğünü ifade ederek, Emek Mahallesinde bu yıl içinde son derece modern Değirmen temalı bir park hizmete açtıklarını, bunun yanı sıra bir parkta da tadilat çalışması yaptıklarını hatırlatarak, şimdiye kadar toplamda 5 parkta tadilat yapıldığını ve iki de yeni park inşa edildiğini söyledi.
General Şadi Çetinkaya İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Refakat Yollu da Başkan Tütüncüye mahallelerine yaptığı hizmetler için teşekkür ederek, kol saati hediye etti.