Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez Sarıkamış Şehitlerini anıyor
24 Aralık 2012, Pazartesi - 06:08Kepez Belediyesi, Sarıkamış Harekatında Allahuekber Dağlarında donarak şehit olan 90 bin Mehmetçiğimizin anısına, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde konferans ve fotoğraf sergisi düzenliyor.
Kepez Belediyesi, bundan tam 98 yıl önce Sarıkamış Harekatı sırasında Allahuekber Dağları`nda donarak şehit olan 90 bin Mehmetçiğimizin anısına, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde Sarıkamış ve Osmanlı konferansı ile Sarıkamış Fotoğraf Sergisi düzenliyor.
27 Aralık perşembe günü saat 13,30da Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM) fuayesinde Prof. Dr. Birgür Sönmezin arşivinden oluşan Sarıkamış Fotoğraf Sergisinin açılışı ile başlayacak olan etkinlik, Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Görevlisi Cemalettin Taşkıranın konuşmacı olarak katıldığı Sarıkamış ve Osmanlı konferansı ile devam edecek.
Etkinlik kapsamında, öğrenciler arasında düzenlenen Sarıkamış konulu kompozisyon ve şiir yarışmasının ödül töreni de yapılacak.
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, 98 yıl önce Sarıkamış Allahuekber Dağlarında donarak şehit olan 90 bin Mehmetçiğimizi rahmetle andıklarını belirterek, 27 Aralık Perşembe günü EBKMde düzenleyecekleri Sarıkamış fotoğraf sergisi ve konferansına tüm Antalyalıları davet etti.