Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepezden kadınlara spor hizmeti sürüyor
24 Aralık 2012, Pazartesi - 21:21Kepezde yaşayan yüzlerce kadın, Kepez Belediyesinin 6 ayrı noktada düzenlediği kurslar sayesinde güne sporla başlamanın mutluluğunu yaşıyor.
Kepez Belediyesi tarafından kadınlara yönelik olarak düzenlenen Aerobik, Step ve Pilates Kursları, ilçenin 6 ayrı noktasında uzman antrenörler eşliğinde yüzlerce kadına hizmet vermeye devam ediyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz ile birlikte, Kepez Belediyesi Spor Salonu ve Kanal Mahallesindeki çadır tarzı spor salonunda güne sporla başlayan Kepezli kadınları ziyaret edip, sohbet etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezde yaşayan kadınların, sağlıklı yaşam sürmeleri amacıyla, 6 ayrı noktada uzman antrenörler nezaretinde ücretsiz Aerobik, Step ve Pilates kursları düzenlediklerini ifade ederek, Haftanın 5 günü düzenlediğimiz kurslar sayesinde yüzlerce kadınımız, aerobik, step ve pilates yaparak hem zayıflıyor hem de spor alışkanlığı kazanıyor. Dedi.
Kepezli kadınlar; Varsak İlköğretim Okulu, Beşkonak İlköğretim Okulu, Mimar Sinan İlköğretim Okulu ve Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunda bulunan çadır tarzı spor salonları ile Kepez Belediyesi Spor Salonu ve Zafer Mahallesinde bulunan Cumartesi Pazarında, hafta içi her gün 09.00-12.30 saatleri arasında uzman antrenörler eşliğinde spor yapabiliyor.