Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Akşehiri Sevenlerden Tütüncüye teşekkür
18 Aralık 2012, Salı - 18:41Antalya Akşehiri Sevenler Derneği (AKSEVDER) Başkanı Tuncay Kesim, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Antalya Akşehiri Sevenler Derneği (AKSEVDER) Başkanı Tuncay Kesim ve yönetim kurulu üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Tuncay Kesim, Antalyada bulunan hemşehri derneklerine sahip çıkmasından, Nasrettin Hoca, Yunus Emre, Mevlana gibi değerleri yaptığı çalışmalarla Kepezde yaşatmasından dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulunduklarını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü, Kepez Bölgesinde göreve geldikleri ilk günden bu yana kültürel etkinliklerin sayısını artırmak için çaba gösterdiklerini, bugün itibariyle her ay ortalama 60a yakın sosyal ve kültürel faaliyeti gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu etkinliklerin yapılabilmesi için öncelikle yeni mekanlar oluşturduklarını ifade eden Tütüncü, Türk milletinin mizah anlayışının ve zekasının sembolü olan Nasrettin Hoca her cumartesi günü Kepezde hayat buluyor. Bununla birlikte Yunus Emre ve Mevlanayı her yıl çeşitli etkinliklerle anıyoruz. Anadolunun o eşsiz güzellikteki değerlerini korumak ve yaşatmak için bu etkinliklere büyük önem veriyoruz. dedi.
AKSEVDER Başkanı Tuncay Kesim, ziyaretin sonunda Başkan Tütüncüye rakamları ters yönde olan bir saat ve plaket takdim ederek, ilgisi ve destekleri için teşekkür etti.