Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepeze 3 sürpriz proje
17 Aralık 2012, Pazartesi - 17:48Antalyanın ihtiyaçlarına cevap veren yatırımlar gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, kentin marka değerine katkı sağlayacak 3 önemli projenin de hazırlık aşamasında olduğunu söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, iş adamı Ali Çelikin, Atatürk Parkında bir restoranda düzenlediği kahvaltıda müteahhitler ve iş adamlarıyla buluştu. Kahvaltıda Kepezin ve Antalyanın problemleri ve çözüm yolları konuşuldu. Değişik zamanlarda müteahhitlerle, iş adamlarıyla bir araya geldiğine işaret eden Başkan Tütüncü, bu buluşmaların hem müşterek adımların atılması hem de şehir kültürü oluşması bakımından önemli olduğunu söyledi.
Güzellikleri birlikte büyüttük
Kepezin güzelleşmesine destek veren müteahhitlerin ve iş adamlarının ülke ekonomisine ve istihdama önemli katkıları olduğunun altını çizen Tütüncü, Kepezli müteahhitlerimiz, iş adamlarımız sadece işlerini büyütmenin telaşında olmadılar, aynı zamanda elde ettikleri kazançları toplumla paylaşmayı çok iyi bildiler. Müteahhitlerimizle, iş adamlarımızla çok önemli sosyal sorumluluk projeleri yaptık. Kepez halkı adına kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da birbirimize yardım ederek güzellikleri büyütmeye devam edeceğiz. ifadesini kullandı.
Merkezden Kepeze akış var
İlçede yapımı tamamlanan ve inşası devam eden projelerle ilgili de bilgi veren Başkan Hakan Tütüncü, Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, 2 bin kişilik çok amaçlı kongre ve sergi merkezi, tam olimpik kapalı yüzme havuzunun yer aldığı Kepezpark Varsak gibi Antalyanın ihtiyaçlarına cevap veren dev yatırımlara imza attıklarını belirtti. Oluşturdukları cazibe merkezleri sonrasında, kent merkezinden Kepeze doğru bir akışın başladığına işaret eden Tütüncü, Kepezlilere 3 önemli projenin de müjdesini verdi.
Tütüncü, Biz önce bir hayal kuruyoruz, sonra hayalimizi projeye dönüştürüyoruz; tesis hizmete girdikten sonra ise yeni hayallerin peşinde koşuyoruz. Antalyanın marka değerine katkı sağlayacak 3 önemli projemiz daha var. Proje hazırlıkları tamamlandıktan sonra bu projelerimizi de Antalyalılarla paylaşacağız. ifadesini kullandı.
Kahvaltıda AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık ve Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Musa Koçak da hazır bulundu.