Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü aşure etkinliğinde
14 Aralık 2012, Cuma - 20:21Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İrenoğulları Ortaokulunun okul bahçesinde düzenlediği Aşure Günü etkinliğine katıldı.
İrenoğulları Ortaokulu, Muharrem ayı kapsamında okul bahçesinde Aşure Günü etkinliği düzenledi. Okul idaresi ve öğretmenlerin katkılarıyla okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
İrenoğulları Ortaokulu Müdürü Süleyman Emin Özdemir, yaptığı açılış konuşmasında, birlik, kardeşlik ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği Muharrem ayını düzenledikleri Aşure Günü ile andıklarını söyledi.
Emin Özdemirin yaptığı açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen Başkan Hakan Tütüncü, düzenlenen böylesi etkinliklerle, gelecek nesillere kültürümüzü aktarma fırsatı bulduklarını belirterek, Bizler birbirimizin halini toplum olarak soran ve birbirimizin problemlerini çözmek için çaba harcayan bir toplumun fertleriyiz. dedi. Başkan Tütüncü, Allah için seven ve zor günlerde birbirlerine destek olan bir kültürden geldiğimizi ve bu gibi etkinliklerle bu kültürü gelecek kuşaklara aktarma imkanı bulduklarını da sözlerine ekledi.
Başkan Hakan Tütüncünün, öğrencilere ve konuklara aşure ikram ettiği etkinlik, semazen gösterisi ile sona erdi.