Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Tütüncü Dünyagözde
23 Kasım 2012, Cuma - 15:40Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Zafer Mahallesinde hizmet veren Dünyagöz Hastanesine nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Dünyagöz Antalya Hastane Müdürü Elvan Zaim, hastanenin hizmetleri ve çalışmaları hakkında Başkan Hakan Tütüncüye bilgi verdi. Zaim, Kepez Belediyesi ile bazı sosyal projelerde işbirliği yaptıklarını, bu işbirliğinin devam edeceğini belirtti.
Yaklaşık bir saat süren ziyarette Başkan Tütüncü, hastanenin birimlerini de gezdi ve çalışanlara başarılar diledi. Hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Tütüncü, Dünyagözün, bölgeye göz sağlığında ciddi bir hizmet vermesinin yanı sıra sosyal sorumluluk bilinciyle de hareket ettiğini ifade etti. Dünya Göz Hastanesinin desteği ile binlerce kişiye ücretsiz göz taraması hizmeti sunduklarını kaydeden Tütüncü, hastane ile ortak projeler üretmeye devam edeceklerini aktardı.
Başkan Hakan Tütüncü, hastanenin hizmet kalitesiyle bölgeye önemli bir prestij ve ekonomik hareketlilik getirdiğini de sözlerine ekledi. Dünyagöz Antalya Hastane Müdürü Elvan Zaim, ilgisinden dolayı ve ziyaretin anısına Başkan Tütüncüye, üzerinde Osmanlı Tuğrasının olduğu bir tablo hediye etti.