Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Tütüncüden öğretmenine anlamlı ziyaret
22 Kasım 2012, Perşembe - 18:26Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde evinde ziyaret ettiği ilkokul öğretmeni Musa Onuku ellerinden öperek, öğretmenler gününü kutladı.
Kepezde vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelerek, onların dertlerine sıkıntılarına çözümler üreten Başkan Tütüncü, eğitim hayatında kendisi üzerinde büyük emeği olan öğretmenlerini sık sık ziyaret ederek, gönüllerini almayı da unutmuyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1985-1990 döneminde eğitim gördüğü Naciye Havva Manavuşak İlk Öğretim Okulunda öğretmeni olan Musa Onuku, evinde ziyaret etti. Başkan Tütüncü, öğretmeninin ellerinden öperek Öğretmenler Gününü kutladı.
Okul yıllarındaki anıların konuşulup, duygulu anların yaşandığı sohbette Başkan Tütüncü,
İlkokul öğretmeni Musa Onukun kendisi üzerinde çok büyük emeği olduğunu belirterek, Öğretmenim Musa Onuktan aldığım disiplin ve eğitim, bugün bu mevkilere gelmemin en büyük göstergesidir. Musa öğretmenimin nezdinde, tüm öğretmenlerimizin `24 Kasım Öğretmenler Günü`nü canı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. dedi.
Öğrencisi Tütüncünün ziyaretiyle çok duygulandığını ifade eden Musa Onuk şunları söyledi. Eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz tarafından hatırlanmak bize ayrı bir güç veriyor. Onların başarıları bizler için ayrı bir moral kaynağı oluyor. Öğrencim Tütüncü sık sık ziyaretime gelerek, halimi hatırımı sorar. Öğretmenler Günü öncesinde yaptığı bu ziyaret beni çok duygulandırdı. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.