Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Derdimiz kalıcı eser bırakmak
20 Kasım 2012, Salı - 05:37İş adamları ve esnafla bir araya gelen Başkan Tütüncü, dertlerinin Kepeze bir tane daha fazla kalıcı eser bırakmak olduğunu söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mevlana Kavşağında bir mobilya mağazasında düzenlenen kahvaltıya katılarak, esnaf ve iş adamlarıyla kentin sorunlarını, çözüm yollarını konuştu.
Eski Antalya İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Adlıhan Derenin de eşlik ettiği kahvaltıda Başkan Tütüncü, Kepezde yaptıkları ve yapacakları hizmetler hakkında da bilgi verdi. Haftanın altı günü, merkezdeki 5 ilçede iş adamlarıyla, esnafla, vatandaşlarla ve kanaat önderleriyle sohbet sofrasının etrafında bir araya geldiklerinin altını çizen Tütüncü, Sohbet toplantıları hem birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin pekişmesine hem de yapacağımız hizmetleri şekillendirmemize yardımcı oluyor. dedi.
Kepeze kalıcı eserler kazandırdık
İlçede yapımı tamamlanan ve inşası devam eden projelerle ilgili de konuşan Başkan Hakan Tütüncü, Kepeze tam olimpik kapalı yüzme havuzu, 2000 kişilik çok amaçlı kongre ve sergi sarayı, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu gibi kalıcı eser kazandırdıklarının altını çizdi.
Dev projeleri belediyenin bütçesinden yaptıklarını, hiç borçlarının olmadığına işaret eden Başkan Tütüncü, dertlerinin Kepeze bir kalıcı eser daha kazandırmak olduğunu dile getirdi.