Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Kepezden şehitlerimize mevlit
20 Kasım 2012, Salı - 23:13Kepez Belediyesi, birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamını pekiştirmek amacıyla yurdun değişik bölgelerinde terör nedeniyle şehit olan güvenlik görevlileri için Cuma günü mevlit okutacak ve aşure dağıtacak.
Dokuma bölgesi Mithat Paşa Caddesinde bulunan Süleymaniye Camiinde düzenlenecek olan mevlit programı saat 10.00 başlayacak. İmamlar Mehmet Uysal, Mehmet Çetmi ve Osman Gök tarafından Kur an-ı Kerim, Mevlid-i Şerif ve ilahiler okunacak. Cuma namazının ardından ise caminin bahçesinde Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtılacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de vatan ve bayrak için canlarını feda eden kahraman şehitlerin aziz hatıralarını yaşatmak, ailelerinin acılarını paylaşmak ve kardeşlik ortamını pekiştirmek adına mevlit programını düzenlediklerini belirtti.
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde olduklarının altını çizen Başkan Tütüncü, Antalyalıları Cuma günü, aziz şehitlerimiz için birer Fatiha okumaya ve dua etmeye davet ediyorum diye konuştu.