Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Genç kramponlardan yıldızlar çıkacak
15 Kasım 2012, Perşembe - 06:46Başkan Hakan Tütüncü, lise ve ortaokul olmak üzere 60 takımın mücadele ettiği Genç Kramponlar Futbol Turnuvasından, gelecekte Türk futboluna hizmet edecek başarılı sporcuların çıkacağını söyledi.
Öğrencilere sosyal ortam oluşturmak ve Türk sporuna yetenekli futbolcuları kazandırmak amacıyla Antalya merkez ilçelerdeki liseler ve Kepezdeki ortaokullar arasında düzenlenen futbol turnuvasının grup maçları büyük heyecana sahne oluyor.
Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Akdeniz Gazetesi işbirliği ile organize edilen Genç Kramponlar Futbol Turnuvasının grup maçları bu hafta tamamlanıyor. İlçedeki genç nüfusun spor yapmasına, tesisleşmeye büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de zaman zaman maçları izleyerek, genç futbolcuların heyecanını paylaşıyor.
Okullara örnek oluyorsunuz
Tütüncü, Hasan Doğan Stadındaki 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi-Hacı Dudu Gebizli Lisesi (6-1) ile Düden Futbol Sahasındaki Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu-Şehit Jandarma Er Serhat Genç Ortaokulu(1-1) ve Varsak Altıayak Ortaokulu-Göksu Ortaokulu (1-2) arasında oynanan grup maçlarını izledi.
Maçların ilk yarılarının tamamlanmasından sonra sahaya gelen Başkan Tütüncü, futbolculara ve teknik heyete başarılar diledi. Öğrencilere kısa bir konuşma yapan Tütüncü, Büyük hayaller kurarak çalışmalarınıza devam edin. İnanıyorum ki içinizden iyi futbolcular çıkacak. Bu tür turnuvaları sporu özendirme adına düzenliyoruz. Sizler, bu turnuvada mücadele ederek, aslında okullarınızda spora ilgi duyan öğrencilere birer örnek oluyorsunuz. Sizleri bundan sonra sporla buluşturmaya devam edeceğiz. İfadesini kullandı.
Öğrencilerden turnuva teşekkürü
Turnuvadan duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler de Kepez Belediye Başkanı Tütüncüye, yeteneklerini sunma imkanını kendilerini sunduğu için teşekkür ettiler. Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Futbol Müsabakaları Yönetmeliğine göre düzenlenen turnuva, gelecek hafta eleme maçlarının oynanmasının ardından 23 Kasımdaki final maçıyla sona erecek.