Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Özel sınıfta örnek uygulama
8 Kasım 2012, Perşembe - 19:28Başkan Hakan Tütüncü, Baraj İlköğretim Okulunda derse katılım ve kitap okuma kriterlerine göre seçilen ayın başarılı iki öğrencisine bisikletlerini hediye etti.
Baraj İlköğretim Okulunun, mobilyalarıyla, eğitim olanaklarıyla, teknoloji alt yapısıyla özel olan sınıfında örnek bir uygulama başlatıldı. Özel sınıfı oluşturan öğretmen Sadık Çetin, başarıyı teşvik etmek amacıyla öğrencilerini bisikletle ödüllendiriyor.
Hayırsever desteği ile başlatılan uygulama kapsamında derse katılım, kitap okuma ve öğretmenin belirlediği diğer kriterlere göre her başarılı iki öğrencisi seçiliyor. Eğitim yılının sonuna kadar 2E sınıfının bütün öğrencilerine bisiklet hediye edilmesi amaçlanıyor.
İlk ödüller Tütüncüden
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün katılımı ile bu ayın başarılı olan öğrencileri bisikletlerini aldı. Göreve geldiği günden bugüne Sadık öğretmenin örnek sınıfını birçok kez ziyaret ettiğini belirten Başkan Tütüncü, öğrencilere şöyle seslendi: Hem güzel bir ortamda ders görüyorsunuz hem de Sadık öğretmen gibi çok güzel bir öğretmeniniz var. Çok şanslı çocuklarsınız. Siz de bu şansı en güzel şekilde kullanarak derslerinize çok iyi çalışacaksınız ve başarılı olacaksınız.
Eğitime ciddi destek veriyoruz
Öğrencilere, bisikletlerini kullanırken trafik kurallarına uymalarını hatırlatan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak öğrencilerin başarılı olması için eğitime ciddi bir katkı ve destek verdiklerini ifade etti. Başkan Tütüncü, daha sonra Okul Müdürü Fatih Şüphesiz, sınıfın öğretmeni Sadık Çetin ile birlikte ayın başarılı öğrencileri seçilen Lamiya Karadayıya ve Mehmet Arif Ünal, bisikletlerini takdim etti.
Öğrenciler de çiçek takdim ettikleri Başkan Hakan Tütüncüye, kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.
Müdür Şüphesiz ile bir süre görüşen Tütüncü, öğretmenler odasına giderek öğretmenlere başarılar diledi.