Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
KEPEZ BELEDİYE PERSONELİNE İFTAR YEMEĞİ. 29.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 00:01Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, personeline, semazen eşliğinde iftar yemeği verdi. Düzenlenen iftar yemeğine belediye personeli ilgi gösterirken, yemeğin ardından Tütüncü Ramazan etkinlik alanını gezerek vatandaşlarla buluştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,Yol arkadaşlarım olarak nitelediği çalışanlarıyla, iftar yemeğinde buluştu. Sosyal etkinlerle çalışanlarıyla bir araya gelmeye büyük önem veren Başkan Tütüncü, Kepez Belediyespor Tesisleri nde gerçekleşen iftar yemeğine, Kepez Belediye Başkanı Yardımcıları Ali Fuat uslu, Gürsel Kaya, Orhan Kocaağa ve Mustafa Sağdur da katıldı. Kuran-ı Kerim okunması ve semazen gösterinin ardından okunan dua ile iftar yemeği sona erdi. İftar yemeğinin ardından Kepez Belediyesi Ramazan etkinlik alanına geçen Belediye Başkanı Tütüncü, burada vatandaşlarla sohbet etti.