Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Varsaka 20. park
5 Kasım 2012, Pazartesi - 16:47Kepez Belediyesi, Antalyanın en güzel yerleşim yeri yapmayı amaçladığı Varsak bölgesine 20. parkı kazandırdı.
Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Varsak Karşıyaka Mahallesi Gümüş Ali Sitesi yanındaki 2 dönümlük parkın yapımını tamamladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde mahalleye kazandırılan 8. parkın içerisinde basketbol ve futbol oynamaya uygun spor sahası, açık hava spor aletleri, çocuk oyun grupları ile üzeri kapalı oturma alanları yer alıyor.
Bölgede oturan vatandaşlar ise hem kendilerinin hem de çocuklarının spor yapabilecekleri, sosyal aktivitelerini gerçekleştirecekleri parka kavuşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Mahallenin yolları da güzelleştirildi
Karşıyaka Mahallesinde tamamlanan park ile birlikte, bu dönemde Varsaka 20. Park kazandırılmış oldu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, bölgede ihtiyaç olan mahallelerde yeşil alan çalışmalarının önümüzdeki aylarda devam edeceğini ifade ettiler.
Yeşil alan hizmetiyle birlikte bölgedeki yolların alt yapı eksikliklerinin giderilmesine de büyük önem veren Kepez Belediyesi, Varsak Karşıyaka Mahallesinde bugüne kadar 26 bin metre yeni yol, 103 bin metre afsalt ve 10 bin m2 parke kaldırım çalışması gerçekleştirdi.