Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
KEDAPa minik öğrencilerden destek
2 Kasım 2012, Cuma - 07:17Özel Karınca Çocuk Yuvasının 40 minik öğrencisi, evde kullanmadıkları eşyaları KEDAPa hediye ederek büyük bir davranışa imza attılar.
Kepez Belediyesi`nin paylaşma ve yardımlaşma vurgusu ile hizmete açtığı Kullanılmış Eşyaların Dönüşümü Projesi (KEDAP), hayırseverlerin de katkılarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürüyor.
Özel Karınca Çocuk Yuvasının minik öğrencileri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da evde kullanmadıkları eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere, Kepez Belediyesi Kullanılmış Eşyaların Dönüşümü Projesi (KEDAP)nin Güneş Mahallesinde bulunan mağazasına teslim ettiler.
40 minik öğrenciyle birlikte Güneş Mahallesindeki KEDAP mağazasına eşyaları teslim eden Özel Karınca Çocuk Yuvası Öğretmeni Fatma Arslan, Çocuklarımız yaptığımız bu yardım ile paylaşma ve yardımlaşma duygularını geliştiriyorlar. dedi.
KEDAP Mağazası sayesinde yardıma muhtaç kişiler, bu proje ile mağazadan alışveriş edercesine ücretsiz bir şekilde huzur içerisinde ihtiyaçlarını karşılıyor. KEDAP mağazasında; bay-bayan, çocuk giysileri, ayakkabı, gelinlik, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve kırtasiye, kitap gibi eşyalar bulunuyor.