Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Sürekliye Oyuncu ödülü
19 Ekim 2012, Cuma - 05:23Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT) Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli, Yunus Emre Aşk Ateşi oyunu ile Direklerarası Tiyatro Seyircileri Derneğinin Tek Kişilik Prodüksiyon oyunculuk performansı ödülünü aldı.
KBTye, Direklerarası Tiyatro Seyircileri Derneği (DİSEDER)den ödül geldi. Direklerarası Seyircileri Seçici Kurulu, geçtiğimiz yıl sahnelediği Yunus Emre Aş Ateşi oyunu ile KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekliyi ödüle layık gördü. Halk jürisi tarafından belirlenen 12.Direklerarası Seyirci Ödülleri kapsamında Sürekli, Tek Kişilik Prodüksiyon dalında başarılı bulundu.
Tütüncüye tiyatro teşekkürü
Başarılı oyuncu ve yönetmen, Eskişehir Turgut Özakman Sahnesinde düzenlenen törende Tek Kişilik Prodüksiyon oyunculuk performansı ödülünü aldı.
Ödül sonrası teşekkür konuşması yapan Abdullah Sürekli, Türkiyenin en genç belediye başkanı olan Hakan Tütüncü ile birlikte KBTye kurumsal bir kimlik kazandırdıklarını belirtti.
Sürekli, Başkan Tütüncünün, 512 kişilik Erdem Bayazıt Kültür Merkezi,150 koltuklu Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi ve 3 bin seyirci kapasiteli Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu olmak üzere Kepeze üç tane kültür ve sanat tesisi kazandırdığını dile getirdi.
Ödülü Yunus Emrenin toprağında aldı
Sanata ve tiyatroya katkılarından dolayı Tütüncüye teşekkür eden KBT Genel Sanat Yönetmeni Sürekli, Bu ödülü, oyunun yönetmeni ve KBT ekibi adına alıyorum. Bu ödülün onların alın terine ipotekli olduğunu düşünüyorum. Yunus Emrenin var olduğu topraklarda Yunus Emre oyunu ile ödül almak benim için onur vesilesidir. diye konuştu.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü de başarısından dolayı Sürekliyi kutladı.