Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Futbolun kalbi Kepezde atacak
18 Ekim 2012, Perşembe - 05:50Kepez Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi organize edilen Liseler ve Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Kasım ayının ilk haftasında başlıyor.
Kepez Hasan Doğan Stadında, Kasım ayının ilk haftasında başlayacak olan Liseler ve Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası için tüm hazırlıklar tamamlandı.
Liseler ve Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası için; Kepez İlçe Kaymakamlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Gazetesi arasında protokol yapıldı. Buna göre Hasan Doğan Stadında yapılacak olan maçlar kasım ayının ilk haftasında başlayacak.
Bu yıl, Liseler Arası Futbol Turnuvası; Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı ve Aksu olmak üzere beş ilçeden yaklaşık 50 okulun, Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası ise Kepezde bulunan yaklaşık 40 okulun katılımı ile düzenlenecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bu yıl ikincisini düzenleyecekleri futbol turnuvası ile hem okullar arasında bir kaynaşma ortamı sağlanacağını, hem de gençlerin spor ile buluşacağını söyledi. Gençlere futbol turnuvası sayesinde kendilerini gösterme fırsatı sunduklarını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını kaydetti.