Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Öğrencilerin sorularına tek tek cevap veriyor
18 Ekim 2012, Perşembe - 07:11Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son bir hafta içerisinde 10 ayrı okulun öğrencisini Belediye Hizmet Binasında ağırladı.
Kamu Kurumları ve Çalışma Şekilleri ders konusunu öğrencilere yerinde anlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son bir hafta içinde; Ali Rıza Altıntaş, Varsak Altıayak, 100. Yıl, Ahmet Çoşkun Bulut, Demirgül, Fatma Parıltı, İsmail İltemir, Varsak Sakarya ve son olarak 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu ile Kepez Ortaokulu öğrencilerini belediye hizmet binasında ağırladı.
Kepez Belediye Hizmet Binasında ilk olarak Halkla İlişkiler, Gelir Servisi, Nikah Memurluğu, Zabıta Müdürlüğü ve başkanlık makam odasını gezen öğrenciler, bu birimlerin çalışmaları hakkında bilgilendirilmelerinin ardından, Belediye Meclis Salonunda Başkan HakanTütüncüyle bir araya geliyorlar.
Son olarak, 80. Yıl Cumhuriyet ve Kepez Ortaokulu öğrencileriyle Kepez Belediyesi Meclis Salonunda bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilere belediye birimleri ve çalışma alanları hakkında bilgiler verdi.
Öğrencilerin sorularına tek tek cevap veren Başkan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve yapım çalışması hızla süren Kepezpark Varsak Projesinde, içerisinde popüler çizgi film kahramanlarının, Türk ve dünya masallarının kahramanlarının yer aldığı 5 dönümden oluşan masal ve oyun parkının da bulunduğunu dile getirerek, öğrencilerin hayal dünyalarını süsleyen çizgi film ve masal kahramanlarını bu parkta görme ve eğlenme imkanı bulacaklarını söyledi.
Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından Bir Destandır Çanakkale isimli kitabı hediye ettiği öğrencilerle, günün anısına hatıra fotoğrafı da çektirdi.