Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Çocuk Senfoni Orkestrasına büyük alkış
15 Ekim 2012, Pazartesi - 21:13Antalya Kepez Çocuk Senfoni Orkestrası, Dünya Çocuk Gününde Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde davetlilere unutulmaz bir konser verdi.
Yaşları 4 ile 14 arasında değişen çocuklardan oluşan Antalya Kepez Çocuk Senfoni Orkestrası, 14 Ekim Dünya Çocuk Günü kutlamaları kapsamında, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde davetlilere muhteşem bir konser verdi.
Antalya Kepez Çocuk Senfoni Orkestrası nın konserine; Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Kepez Belediye Meclis Üyesi Ramazan Eciş ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mohammed Raoufun orkestra şefliğini, Piyanist Julia Ercanın piyanosuyla eşlik ettiği Antalya Kepez Çocuk Senfoni Orkestrasının kimi zaman solo, kimi zaman da koro olarak kemanla icra ettiği eserler, Erdem Bayazıt Kültür Merkezini dolduran izleyicilerden büyük alkış aldı.
Konserin sonunda, eğitime olduğu kadar kültür ve sanata da büyük yatırımlar yaptıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bugün Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde izlediğimiz konser bunun en güzel örneğidir. dedi. Tütüncü, 2 yıl önce Kepez Belediyesi bünyesinde oluşturulan ve muhteşem konserleriyle adından sıkça söz ettiren Antalya Kepez Çocuk Senfoni Orkestrasıyla gurur duyduklarını söyledi. Başkan Hakan Tütüncü, Dünya Çocuk Gününde çocukların bu mutlu gününü kutladığını, sanata olan desteklerinin de artarak devam edeceğini kaydetti.
Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasının ardından Orkestra Şefi Dr. Mohammed Raoufa çiçek takdim edip, orkestranın genç üyelerine de kitap hediye etti.