Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Antalya Sevdalılarından Tütüncüye teşekkür
14 Ekim 2012, Pazar - 00:11Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret eden Antalya Sevdalıları Platformu üyeleri, yaptığı başarılı projeler ve hizmetleri için Tütüncüye teşekkür etti.
Antalya Sevdalıları Platformu Üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Platform üyeleri Ahmet Demir, Yalçın Küçük, Naci Baydar, Aynur Er Yılmaz ve Pınar Gülmez ile birlikte Başkan Tütüncüyü ziyaret eden Antalya Sevdalıları Platformu Sözcüsü Ali Ay, iki yıl içinde gerek siyasi gerek ise iş adamı kimliğine sahip 255 kişiyle bir araya geldiklerini ve Antalyayı konuştuklarını söyledi.
Ali Ay, Akdeniz Üniversitesi Stadyumunun bu gün Antalyaspora kapılarını açmasında, geçtiğimiz günlerde temeli atılan Batı Çevreyolunun yapımına başlanmasında, platform olarak büyük emekleri olduğunu belirterek, Başkan Hakan Tütüncüye kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Antalya Sevdalıları Platformunun çalışmalarını yakından takip ettiğini kaydetti. Bu kentin bir belediye başkanı olarak Antalyanın daha ileri bir noktaya taşınması kapsamında bir çok projeye imza attıklarını belirten Tütüncü, ilçe halkına kültür-sanat faaliyetleri başta olmak üzere, eğitimden meslek edinmeye kadar bir çok yeni çalışma ortamı oluşturduklarını söyledi.