Son Haberler
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
Tanrıverdiden Kent Ormanına övgü
20 Eylül 2012, Perşembe - 06:50Ak Parti Yerel Yönetimler 9. Bölge Toplantısı için Antalyaya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, gezdiği Kepez Kent Ormanına hayran kaldığını söyledi.
Ak Parti Yerel Yönetimler 9. Bölge Toplantısı için Antalyaya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Kepez Kent Ormanını gezdi. Başkan Hakan Tütüncünün evsahipliğinde gerçekleşen geziye, Ak Parti Burdur Milletvekili Dr. Hasan Hami Yıldırım, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse de katıldı.
Kent Ormanını konuklarına gezdiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 140 dönüm arazi üzerine kurdukları Kent Ormanının, haftanın her günü hem piknik yapmaya hem de şehrin gürültülü ve gergin ortamından kaçıp, doğayla baş başa kalmak isteyen insanlarla dolup taştığını, özellikle de sıcak yaz aylarında Antalyalılara rahat nefes alacakları bir ortam sağladığını belirtti.
Kent Ormanına hayran kaldığını belirten Hüseyin Tanrıverdi, bu eserinTütüncü tarafından Antalyaya hediye edilmiş en değerli hizmetlerden biri olduğunu söyledi. Vatandaşlar tarafından büyük sevgi gösterilen heyet, Kent Ormanının seyir terası kısmından da bir süre Antalyayı izledi.