Son Haberler
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
Tütüncü Yerel Yönetimlere ev sahipliği yaptı
20 Eylül 2012, Perşembe - 17:56Kepez Belediyesi ve Ak Parti Antalya İl Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 9. Bölge Toplantısı Talya Convention Centerde yapıldı.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Antalya Ak Parti Milletvekilleri Menderes Türel, Hüseyin Samani, Sadık Badak ve Gökçen Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Ak Parti Antalya İl Başkanı ile birlikte Isparta Konya, Karaman, Aksaray, Niğde illerinin milletvekilleri, il ve ilçe başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.
Eski Milli Savunma Bakanı Antalya Milletvekili Vecdi Gönül ünde katıldığı toplantıda, Divan Başkan Yardımcısı olarak görev üstlenen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptığı konuşmada, Ak Partinin halka dönük en önemli iki özelliğinin bulunduğunu, bunlardan ilkinin teşkilatçılık, ikincisinin ise belediyecilik olduğunu söyledi.Yerel Yönetimler Bölgesel Toplantıları gibi zaman zaman yaptıkları toplantılar ile çok güçlü bir teşkilatçılık örneği gösterildiğini ifade eden Tütüncü, bu gibi toplantıları ortak akıl oluşturmak ve enerji kazanmak adına son derece önemli bulduğunu bildirdi. Türkiye ne zaman başını kaldırmaya çalışsa, karanlık güçler bunun tersinde güç oluşturmaya çalıştı. diyen Başkan Hakan Tütüncü, bu topraklar üzerinde oluşan ve gelişen bin yıllık dostluğun ve kardeşliğin bu gibi oyunlarla asla bozulamayacağını kaydetti.
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekilli Hüseyin Tanrıverdi ise konuşmasında, 1 Ekim de Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılacağını belirterek; teröre bulaşmış, terör suçu işlemiş, terörle kucaklaşmış milletvekillerini yargı önüne çıkaracaklarını söyledi.
2013 yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediyesi ni AK Parti kadrolarında görmek istediklerini bildiren Hüseyin Tanrıverdi, Antalya nın 5 yıllık kaybını önleyeceklerini ve vizyon projelerle Antalyayı geleceğe taşıyacaklarını söyledi.
Ak Parti Yerel Yönetimler 9. Bölge Toplantısı, konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti.